HPE 16GB 1RX4 PC4-2666V-R Smart Kit
SKU
815098-H21
ManufacturerHPE
Condition: New
In stock
$471.60

General Information
| Product Type | RAM Module |
| Manufacturer Part Number | 815098-H21 |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | 16GB DDR4 SDRAM Memory Module |
| Brand Name | HPE |
Technical Information
| CAS Latency | CL19 |
| Number of Modules | 1 x 16GB |
| Signal Processing | Registered |
| Memory Speed | 2666 MHz |
| Memory Size | 16 GB |
| Memory Technology | DDR4 SDRAM |
| Memory Standard | DDR4-2666/PC4-21333 |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
