Kensington Memory Foam Wrist Rest KBD Black
SKU
K62813USF
ManufacturerKensington
Condition: New
In stock
$15.03

Miscellaneous
| Country of Origin | Taiwan |
General Information
| Product Type | Wrist Rest |
| Manufacturer Part Number | K62813USF |
| Manufacturer Website Address | http://www.acco.com |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | ACCO Brands Corporation |
| Product Name | Memory Foam Keyboard Wrist Pillow - Black |
| Product Line | Wrist Pillow |
| Brand Name | Kensington |
Warranty
| Limited Warranty | 5 Year |
Product Information
| Durability | Dirt Resistant |
| Sweat Resistant |
Physical Characteristics
| Material | Memory Foam |
| Lycra - Surface | |
| Color | Black |
| Height | 20.25" |
| Width | 3.63" |
| Depth | 1.25" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
