Zotac ZBOX-CI323NANO-U ZBOX nano C Intel 1.60 GHz Celeron No Desktop Computer
SKU
ZBOX-CI323NANO-U
ManufacturerNo
Condition: New
In stock
$131.62

| Display & Graphics | |
| Graphics Controller Manufacturer | Intel |
| Graphics Controller Model | HD Graphics |
| Graphics Memory Technology | DDR3L SDRAM |
| Graphics Memory Accessibility | Shared |
| General Information | |
| Product Type | Desktop Computer |
| Manufacturer Part Number | ZBOX-CI323NANO-U |
| Manufacturer Website Address | http://www.zotac.com |
| Manufacturer | ZOTAC International |
| Product Model | ZBOX-CI323NANO-U |
| Product Name | ZBOX CI32 3 nano |
| Product Line | ZBOX nano |
| Product Series | C |
| Brand Name | Zotac |
| Interfaces/Ports | |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| Total Number of USB Ports | 5 |
| Number of USB 2.0 Ports | 2 |
| Number of USB 3.0 Ports | 3 |
| Memory | |
| Standard Memory | No |
| Memory Technology | DDR3L SDRAM |
| Miscellaneous | |
| Package Contents |
|
| Network & Communication | |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Mini PC |
| Height | 2.2" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Processor & Chipset | |
| Processor Speed | 1.60 GHz |
| Processor Type | Celeron |
| Processor Model | N3150 |
| Processor Manufacturer | Intel |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
