Adesso Kodak Cybertablet F10
SKU
CYBERTABLETF10
ManufacturerKodak
Condition: New
In stock
$101.90

Display & Graphics
| Active Area | 10" x 6" |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Technical Information
| Platform Supported | PC |
| Mac |
General Information
| Product Type | Graphics Tablet |
| Manufacturer Part Number | CYBERTABLET F10 |
| Manufacturer Website Address | http://www.kodak.com |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Eastman Kodak Company |
| Product Model | F10 |
| Product Name | CyberTablet HD Graphic Tablet F10 |
| Product Line | CyberTablet |
| Brand Name | Kodak |
Input Devices
| Input Device Type | Pen |
| Pressure Levels | 8192 |
| Input Resolution | 5080 lpi |
Physical Characteristics
| Color | Black |
| Height | 0.7" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 12.2" |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Certifications & Standards |
|
| Country of Origin | China |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | WEEE |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
