Adesso Holder for NUSCAN2400/5200/ 7100/7200
SKU
NUSCAN8HB
ManufacturerAdesso
Condition: New
In stock
$15.05

Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Miscellaneous
| Compatibility | Adesso NuScan Handheld Barcode Scanners:
|
| Country of Origin | China |
General Information
| Product Type | Handheld Scanner Holder |
| Manufacturer Part Number | NUSCAN8HB |
| Manufacturer Website Address | http://www.adesso.com |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Adesso Inc |
| Product Name | NuScan 8HB - Barcode Scanner Holder |
| Product Line | NuScan |
| Brand Name | Adesso |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 13.28 oz |
| Height | 10" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6" |
Product Information
| Features | Weighted Base |
| Adjustable Angle | |
| Anti Slip Base | |
| Secure Grip |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
