Atlantic 3TIER Wide White Kart
SKU
23350328
ManufacturerAtlantic
Condition: New
In stock
$96.00

Miscellaneous
| Country of Origin | China |
Product Information
| Application/Usage | Garage |
| Office | |
| Kitchen | |
| Features | Wire Basket |
| Powder Coat Finish | |
| Locking Casters | |
| Frame Material | Steel |
| Frame Color | White |
| Total Number of Shelves | 4 |
| Number of Casters | 4 |
Physical Characteristics
| Color | Black |
| Length | 33" |
| Height | 33.5" |
| Width | 12" |
General Information
| Product Type | Utility Cart |
| Manufacturer Part Number | 23350328 |
| Manufacturer Website Address | http://www.atlantic-inc.com |
| Manufacturer | Atlantic Inc |
| Product Name | 3-Tier Cart System - White |
| Brand Name | urb SPACE |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
