BASF BASF-DDS3 125m 4D DDS 3 DAT 12GB Tape
SKU
BASF-DDS3
ManufacturerNo
Condition: New
In stock
$15.00

| General Information | |
| Product Type | Data Cartridge |
| Manufacturer Part Number | BASF-DDS3 |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | BASF |
| Product Name | DDS -3 Tape Cartridge |
| Brand Name | BASF |
| Technical Information | |
| Tape Length | 125m |
| Tape Technology | DDS-3 |
| Native Storage Capacity | 12 GB |
| Compressed Storage Capacity | 24 GB |
| Warranty | |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
