DaLite F/F Dlx Comp Screen, Dmbbf 92X144
SKU
38307KHD
ManufacturerDaLite
Condition: New
In stock
$1,609.60

Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
General Information
| Product Type | Projection Screen |
| Manufacturer Part Number | 38307KHD |
| Manufacturer Website Address | http://www.legrand.us |
| Manufacturer | Legrand Group |
| Product Name | Fast-Fold Deluxe Projection Screen |
| Product Line | Fast-Fold Deluxe |
| Brand Name | Da-Lite |
Miscellaneous
| Country of Origin | United States |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | GREENGUARD |
Technical Information
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Diagonal Image Size | 166" |
| Screen Fabric | Da-Mat |
| Screen Height | 88" |
| Screen Width | 140" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
