DaLite A502 Paper Pad Easel (Black Powder-Coated Aluminum)
SKU
43128
ManufacturerDaLite
Condition: New
In stock
$249.60

Miscellaneous
| Country of Origin | United States |
General Information
| Product Type | Dry Erase Easel Pad |
| Manufacturer Part Number | 43128 |
| Manufacturer Website Address | http://www.legrand.us |
| Manufacturer | Legrand Group |
| Product Model | A502 |
| Product Name | Paper Pad Easels |
| Brand Name | Da-Lite |
Physical Characteristics
| Depth | 3.5" |
Product Information
| Features | Marker Tray |
| Shape | Rectangle |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Color | Black |
| Board Height | 48" (4 ft) |
| Board Width | 28" (2.3 ft) |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
