Fujifilm 26112090 Cleaning Tape - DLT - 1200 ft Tape Length
SKU
26112090
ManufacturerFujifilm USA
Condition: New
In stock
$27.85

| General Information | |
| Product Type | Cleaning Cartridge |
| Manufacturer Part Number | 26112090 |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Fujifilm |
| Product Name | DLTtape Cleaning Tape |
| Brand Name | Fujifilm |
| Physical Characteristics | |
| Height | 4.6" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.2" |
| Technical Information | |
| Tape Length | 1200 ft |
| Tape Technology | DLT |
| Warranty | |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
