Fujifilm 600003286 Super DLT Cleaning Data Tape
SKU
600003286
ManufacturerFujifilm USA
Condition: New
In stock
$0.00

| General Information | |
| Product Type | Cleaning Cartridge |
| Manufacturer Part Number | 600003286 |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Fuji Photo Film Co. Ltd |
| Product Name | Super DLT Cleaning Cartridge |
| Brand Name | Fujifilm |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.2" |
| Technical Information | |
| Tape Length | 1423.88 ft |
| Tape Technology | Super DLT |
| Warranty | |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
