Fujitsu Scanzen Eko Powered With Neat Color 20Ppm Usb Duplex
SKU
CG01000-289701
ManufacturerFujitsu
Condition: New
In stock
$126.26

Interfaces/Ports
| USB | Yes |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Sheetfed Scanner |
| Manufacturer Part Number | CG01000-289701 |
| Manufacturer Website Address | http://us.fujitsu.com |
| Manufacturer | Fujitsu |
| Product Name | ScanZen Eko Powered with Neat Premium Software |
| Product Line | ScanZen |
| Brand Name | Fujitsu |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 5.50 lb |
| Height | 5.2" |
| Width | 11.7" |
| Depth | 5.3" |
Technical Information
| ADF Capacity | 50 Sheets |
| Media Type | Plastic Card |
| Receipt | |
| Scan Color | Color |
| Duplex Scanning | Yes |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
