HPE Synergy Frame Link Module
SKU
804942-B21
ManufacturerHPE
Condition: New
In stock
$629.26

Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2.34 lb |
| Height | 3.3" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 16.9" |
General Information
| Product Type | Expansion Module |
| Manufacturer Part Number | 804942-B21 |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | Synergy Frame Link Module |
| Brand Name | HPE |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
