HPE 5400R 700W PoE+ ZL2 P/S
SKU
J9828A#B2E
ManufacturerHPE
Condition: New
In stock
$567.26

Miscellaneous
| Compatibility | HP 5400R zl2 Switch Series |
General Information
| Product Type | Power Module |
| Manufacturer Part Number | J9828A#B2E |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | 5400R 700W PoE+ zl2 Power Supply |
| Brand Name | HPE |
Power Description
| Input Voltage | 230 V AC |
| 120 V AC |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 5.38 lb |
| Height | 5.1" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 6.3" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
