HPE 12900E 48V 3M DC PSU Cable
SKU
JQ232A
ManufacturerHPE
Condition: New
In stock
$372.25

Miscellaneous
| Compatibility |
HPE FlexFabric 12901E Switch |
General Information
| Product Type | Standard Power Cord |
| Manufacturer Part Number | JQ232A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | FlexFabric 12900E 48V 3m DC Power Supply Unit Cable |
| Brand Name | HPE |
Power Description
| Voltage Rating | 48 V DC |
Technical Information
| Device Supported | Network Switch |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 3.30 lb |
| Cord Length | 9.84 ft |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
