HPE 1.37m 250V 16A C19-C20 WW 3 Piece Kit IPD Enabled Jumper Cord
SKU
TK745A
ManufacturerHPE
Condition: New
In stock
$75.35

Miscellaneous
| Compatibility |
HP ProLiant Server |
General Information
| Product Type | Power Interconnect Cord |
| Manufacturer Part Number | TK745A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | Power Interconnect Cord |
| Brand Name | HPE |
Power Description
| Frequency | 50 Hz |
Technical Information
| Device Supported | Server |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 3 lb |
| Cord Length | 4.49 ft |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
