IBM 59H2671 8mm Backup Tape
SKU
59h2671
ManufacturerIBM
Condition: New
In stock
$23.49

| General Information | |
| Product Type | Data Cartridge |
| Manufacturer Part Number | 59H2671 |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | IBM |
| Product Name | 8mm Backup Tape |
| Brand Name | IBM |
| Technical Information | |
| Tape Technology: | 8mm |
| Storage Capacity: | 2.5 GB (Native)/5 GB (Compressed) |
| Warranty | |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
