Imation 41112 SLR-40 Data Cartridge
SKU
41112
ManufacturerExtreme Networks Inc.
Condition: New
In stock
$49.49

| General Information | |
| Product Type | Data Cartridge |
| Manufacturer Part Number | 41112 |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Imation Corp |
| Product Name | Imation QIC x 1 - 20 GB - storage media |
| Package Type | Retail |
| Brand Name | Imation |
| Technical Information | |
| Tape Technology | SLRtape40 |
| Native Storage Capacity | 20 GB |
| Compressed Storage Capacity | 40 GB |
| Warranty | |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
