Innovation First Cage Nut Tool
SKU
106-1928
ManufacturerInnovation First
Condition: New
In stock
$19.40

Miscellaneous
| Country of Origin | China |
General Information
| Product Type | Insertion/Extraction Tool |
| Manufacturer Part Number | 106-1928 |
| Manufacturer Website Address | http://www.racksolutions.com |
| Manufacturer | Innovation First Inc |
| Product Name | Insertion/Extraction Tool |
| Brand Name | Innovation |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Physical Characteristics
| Material | Stainless Steel |
| Plastic | |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 5.4" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
