Innovation First Relay Rack Shelf 13 inch Vented Flanges Down
SKU
2USHL-022HALF-13DV
ManufacturerInnovation First
Condition: New
In stock
$47.63

Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
| Compatibility |
|
| Country of Origin | United States |
General Information
| Product Type | Rack Shelf |
| Manufacturer Part Number | 2USHL-022HALF-13DV |
| Manufacturer Website Address | http://www.racksolutions.com |
| Manufacturer | Innovation First Inc |
| Product Name | Relay |
| Brand Name | Innovation |
Physical Characteristics
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Rack Width | 19" |
| Rack Height | 2U |
| Width | 17.5" |
| Depth | 13" |
| Static/Stationary Weight Capacity | 60 lb |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
