Intel Realsense Tracking Camera T265
SKU
82637BRPLHV
ManufacturerIntel
Condition: New
In stock
$188.72

Interfaces/Ports
| Host Interface | USB 3.1 |
General Information
| Product Type | Webcam |
| Manufacturer Website Address | http://www.intel.com |
| Manufacturer | Intel Corporation |
| Product Model | T265 |
| Product Name | Tracking Camera T265 |
| Product Line | RealSense |
| Brand Name | Intel |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.94 oz |
| Height | 1" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 0.5" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
