Kensington Easy Riser Cooling Notebook Stand
SKU
K60112AM
ManufacturerKensington
Condition: New
In stock
$22.52

Technical Information
| Cooling Fan | No |
General Information
| Product Type | Cooling Stand |
| Manufacturer Part Number | K60112AM |
| Manufacturer Website Address | http://www.acco.com |
| Manufacturer | ACCO Brands Corporation |
| Product Name | SmartFit Easy Riser Laptop Cooling Stand |
| Product Line | Easy Riser |
| Brand Name | Kensington |
Warranty
| Limited Warranty | 24 Month |
Miscellaneous
| Compatibility | Fits Notebooks 12" To 17" |
| Country of Origin | Taiwan |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.87 lb |
| Color | Black |
| Height | 13.2" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 1.6" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
