Lenovo 4XB0F28663 ThinkServer SAS LTO-5 Tape
SKU
4XB0F28663
ManufacturerLenovo
Condition: New
In stock
$125.03

| General Information | |
| Product Type | Data Cartridge |
| Manufacturer Part Number | 4XB0F28663 |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | ThinkServer 1.5TB SAS 6Gbps LTO-5 Tape |
| Brand Name | Lenovo |
| Physical Characteristics | |
| Height | 9" |
| Width | 3" |
| Depth | 13" |
| Technical Information | |
| Tape Length | 2775.59 ft |
| Tape Technology | LTO-5 |
| Native Storage Capacity | 1.50 TB |
| Compressed Storage Capacity | 3 TB |
| Warranty | |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
