Mobile Edge Core Gaming 18.5 Gel Wrist Rest
SKU
MEAGWR1
ManufacturerMobile Edge
Condition: New
In stock
$20.98

Miscellaneous
| Country of Origin | China |
Physical Characteristics
| Material | Fabric - Cover |
| Rubber - Base | |
| Gel - Core | |
| Cloth - Surface | |
| Shipping Weight (Approximate) | 8 oz |
| Color | Black |
| Height | 0.88" |
| Width | 18.50" |
| Depth | 4" |
| Shipping Height | 4" |
| Shipping Width | 18.50" |
| Shipping Depth | 0.88" |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Product Information
| Durability | Anti-slip |
| Anti-fray |
General Information
| Product Type | Wrist Rest |
| Manufacturer Part Number | MEAGWR1 |
| Manufacturer Website Address | http://www.mobileedge.com |
| Manufacturer | Mobile Edge |
| Product Name | Core Gaming 18.5" Gel Wrist Rest |
| Brand Name | Mobile Edge |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
