Mobile Edge 5-pack Stylus/Pen Aluminum 4 Different Color
SKU
MEASPA4/5
ManufacturerMobile Edge
Condition: New
In stock
$64.85

Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Stylus |
| Manufacturer Part Number | MEASPA4/5 |
| Manufacturer Website Address | http://www.mobileedge.com |
| Packaged Quantity | 5 |
| Manufacturer | Mobile Edge |
| Product Name | Stylus |
| Brand Name | Mobile Edge |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Technical Information
| Device Supported | Tablet |
| Smartphone | |
| Touchscreen Type Supported | Capacitive |
Physical Characteristics
| Material | Aluminum Barrel |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
| Length | 5" |
| Diameter | 0.5" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
