SanDisk 128GB Ultra Dual USB Drive 3.0
SKU
SDDD2-128G-A46
ManufacturerSanDisk
Condition: New
In stock
$29.03

Warranty
| Limited Warranty | 5 Year |
General Information
| Product Type | Flash Drive |
| Manufacturer Part Number | SDDD2-128G-A46 |
| Manufacturer Website Address | http://www.wdc.com |
| Manufacturer | Western Digital Corporation |
| Product Name | 128GB Ultra Dual On-The Go USB Drive 3.0 Flash Drive |
| Product Line | Ultra |
| Brand Name | SanDisk |
Interfaces/Ports
| Host Interface | USB 3.0 |
| Micro USB |
Technical Information
| Storage Capacity | 128 GB |
| Windows To Go Certified | No |
Physical Characteristics
| Length | 1.4" |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.8" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
