SanDisk Ixpand Mini USB Flash Drive, 32GB, USB 3.0, SDIX40N-032G- GN6NNUSB 3.0, SDIX40N
SKU
SDIX40N-032G-GN6NN
ManufacturerSanDisk
Condition: New
In stock
$23.83

Interfaces/Ports
| Host Interface | Lightning |
| USB 3.0 |
General Information
| Product Type | Flash Drive |
| Manufacturer Part Number | SDIX40N-032G-GN6NN |
| Manufacturer Website Address | http://www.wdc.com |
| Manufacturer | Western Digital Corporation |
| Product Name | 32GB iXpand Mini USB 3.0 Flash Drive |
| Product Line | iXpand Mini |
| Brand Name | SanDisk |
Technical Information
| Storage Capacity | 32 GB |
| Windows To Go Certified | No |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 0.16 oz |
| Color | Metallic Gray |
| Black | |
| Length | 2.1" |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.5" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
