Sharp 75" 4K UHD Aquosboard Wireless Built-in Controller 20 PTS of Touch
SKU
PN-L751H
ManufacturerSharp
Condition: New
In stock
$6,090.00

Memory
| Standard Memory | 4 GB |
Storage
| Flash Memory Capacity | 32 GB |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Country of Origin | China |
Network & Communication
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
Power Description
| Input Voltage | 120 V AC |
| 230 V AC |
Processor
| Processor Type | Cortex |
| Processor Manufacturer | ARM |
General Information
| Product Type | All-in-One Computer |
| Manufacturer Part Number | PNL751H |
| Manufacturer Website Address | http://www.sharpusa.com |
| Manufacturer | Sharp Electronics |
| Product Model | PNL751H |
| Product Name | AQUOS BOARD PNL751H All-in-One Computer |
| Product Line | AQUOS BOARD |
| Brand Name | Sharp |
Processor & Chipset
| Processor Type | Cortex |
| Processor Manufacturer | ARM |
Display & Graphics
| Screen Resolution | 3840 x 2160 |
| Screen Size | 75" |
| Touchscreen | Yes |
Interfaces/Ports
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| Number of DisplayPort Outputs | 1 |
| Total Number of USB Ports | 5 |
| Number of USB 2.0 Ports | 3 |
| Number of USB 3.0 Ports | 2 |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 135 lb |
| Form Factor | Desktop |
| Height | 40.2" |
| Width | 67.9" |
| Depth | 3.9" |
| VESA Mount Standard | 600 x 400 |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
