Sharp PN-SPCI5W7H Intel Core i5 4 GB Desktop Computer
SKU
PN-SPCI5W7H
ManufacturerNo
Condition: New
Out of stock
$1,111.01

| General Information | |
| Product Type | Desktop Computer |
| Manufacturer Part Number | PN-SPCI5W7H |
| Manufacturer Website Address | http://www.sharpusa.com |
| Manufacturer | Sharp Electronics |
| Product Model | SPCI5W7H |
| Product Name | SPCI5W7H Desktop Computer |
| Brand Name | Sharp |
| Memory | |
| Standard Memory | 4 GB |
| Network & Communication | |
| Wireless LAN | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Weight (Approximate) | 6.90 lb |
| Height | 5.4" |
| Width | 9.7" |
| Processor & Chipset | |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Manufacturer | Intel |
| Software | |
| Operating System | Windows 7 |
| Operating System Platform | Windows |
| Storage | |
| Total Solid State Drive Capacity | 256 GB |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
