Sony SDX3X150CWW AIT 3EX Tape Cartridge
SKU
SDX3X150CWW
ManufacturerSony
Condition: New
In stock
$59.55

| General Information | |
| Product Type | Data Cartridge |
| Manufacturer Part Number | SDX3X150CWW |
| Manufacturer | Sony Corporation |
| Product Name | AIT 3EX Tape Cartridge |
| Brand Name | Sony |
| Physical Characteristics | |
| Weight (Approximate) | 2.65 oz |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 0.6" |
| Technical Information | |
| Tape Technology | AIT-3Ex |
| Native Storage Capacity | 150 GB |
| Compressed Storage Capacity | 390 GB |
| Warranty | |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
