Sony SDX5-400W AIT-5 WORM Tape Cartridge
SKU
SDX5-400W
ManufacturerSony
Condition: New
In stock
$55.70

| General Information | |
| Product Type | Data Cartridge |
| Manufacturer Part Number | SDX5-400W |
| Manufacturer | Sony Corporation |
| Product Name | AIT-5 WORM Tape Cartridge |
| Brand Name | Sony |
| Technical Information | |
| Tape Technology | AIT-5 |
| Media Formats | WORM |
| Native Storage Capacity | 400 GB |
| Compressed Storage Capacity | 1040 GB |
| Warranty | |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
