Tripp Lite 2U Hinged Wall Mount Patch Panel Bracket TAA GSA - Steel WALLMOUNT 19IN PATCH PANELS TAA
SKU
N060-002
ManufacturerTripp Lite
Condition: New
In stock
$23.39

Warranty
| Limited Warranty | Lifetime |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility | 19" EIA compliant patch panels |
| Certifications & Standards | EIA |
| Country of Origin | China |
Physical Characteristics
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Height | 3.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 6" |
General Information
| Product Type | Mounting Bracket |
| Manufacturer Part Number | N060-002 |
| Manufacturer Website Address | http://www.tripplite.com |
| Manufacturer | Tripp Lite |
| Product Name | 2U Wall Mount Hinged Patch Panel Bracket |
| Brand Name | Tripp Lite |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
