Zebra DS7708-SR Midnight Black, Chec kpoint Eas, IBM Kit
SKU
DS7708-SR4M6100ZCW
ManufacturerZebra
Condition: New
In stock
$0.00

Interfaces/Ports
| Host Interface | IBM 46XX |
Miscellaneous
| Additional Information | USB Cable separate |
| Country of Origin | China |
Technical Information
| Barcode Symbology Supported |
|
| Connectivity Technology | Cable |
| Image Sensor Type | Imager |
| Scanning Capability | 1D |
| 2D |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.10 lb |
| Color | Midnight Black |
| Form Factor | Desktop |
| Height | 5.6" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 3.8" |
General Information
| Product Type | Barcode Scanner |
| Manufacturer Part Number | DS7708-SR4M6100ZCW |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | DS7708 |
| Product Name | DS7708 2-D Vertical Slot Scanner |
| Brand Name | Zebra |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
