Zebra DS7708-SR Black CHKPNT Eas USB&Cba U42 S07
SKU
DS7708-SR4U4210ZCW
ManufacturerZebra
Condition: New
In stock
$0.00

Interfaces/Ports
| Host Interface | USB |
Miscellaneous
| Country of Origin | China |
General Information
| Product Type | Barcode Scanner Kit |
| Manufacturer Part Number | DS7708-SR4U4210ZCW |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | DS7708-SR |
| Product Name | Symbol DS7708 2D Imager |
| Product Line | Symbol |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Barcode Symbology Supported |
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Scanning Capability | 1D |
| 2D |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.10 lb |
| Color | Midnight Black |
| Form Factor | Desktop |
| Height | 5.6" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 3.8" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
