Zebra Scanner, MP7000: Multiplane Scanner, Medium
SKU
MP7000-MNSLC00WW
ManufacturerZebra
Condition: New
In stock
$1,148.49

Miscellaneous
| Country of Origin | Mexico |
General Information
| Product Type | Barcode Scanner |
| Manufacturer Part Number | MP7000-MNSLC00WW |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | MP7000 |
| Product Name | MP7000 In-counter Barcode Scanner |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Image Sensor Type | Imager |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 15.70 lb |
| Form Factor | In-counter |
| Length | 15.7" |
| Height | 5" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 4" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
