Zyxel Polemountap - Pole Mount Kit for Outdoorenc / Accessory-ZZ0102F
SKU
POLEMOUNTAP
ManufacturerZyXEL
Condition: New
In stock
$52.97

Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Country of Origin | Taiwan |
General Information
| Product Type | Pole Mount |
| Manufacturer Part Number | POLEMOUNTAP |
| Manufacturer Website Address | http://www.us.zyxel.com |
| Manufacturer | ZYXEL Communications Corp. |
| Product Name | Pole Mount |
| Brand Name | ZYXEL |
Product Information
| Device Supported | Enclosure |
| Switch |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2 lb |
| Length | 5.5" |
| Height | 4.5" |
| Width | 5.5" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
