Zyxel Tbar Mounting System
SKU
TBARKIT5
ManufacturerZyXEL
Condition: New
In stock
$21.18

Miscellaneous
| Country of Origin | China |
General Information
| Product Type | Mounting Bracket |
| Manufacturer Part Number | TBARKIT5 |
| Manufacturer Website Address | http://www.us.zyxel.com |
| Manufacturer | ZYXEL Communications Corp. |
| Product Name | Mounting Bracket |
| Brand Name | ZYXEL |
Product Information
| Device Supported | Wireless Access Point |
Physical Characteristics
| Length | 2" |
| Height | 0.2" |
| Width | 1" |
| Brand | N/A |
|---|
Write Your Own Review
